Психіатрія

Ми створювали компанію Vita Sana Clinic для того, щоб кардинальним чином змінити ставлення до людей, які страждають від психічних розладів, залежних від алкоголю або наркотиків, які страждають від розладів харчової поведінки, або від затяжних депресій, літнім людям, і щоб зростаючі фізичні обмеження та проблеми зі здоров'ям у віці не ставали перешкодою для комфортного, щасливого життя, повного цікавих подій, занять та люблячих людей.

img

Види послуг та ціни

img
ПАКЕТ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ'Я А
За 1 повний чек-ап
10000 грн

Психіатр: головний лікар, психіатр, нарколог, медичний психолог, к.мед.н., лікар вищої категорії Костянтин Рябухін

Психолог: Ганна Велічко

Невролог: Людмила Касьян

Психолог, арт-терапевт: Ірина Мельничук

Терапевт: Людмила Касьяненко

Клінічні тести та діагностичні шкали, ЕКГ, відео ЕЕГ моніторинг 2 години, розгорнутий ЗАК, печінковий та нирковий комплекс, ТТГ, Т3, Т4, АТПО, віт D

ПАКЕТ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ'Я В
За 1 повний чек-ап
8000 грн

Психіатр: психіатр, нарколог, медичний психолог, д.мед.н., професор, лікар вищої категорії Костянтин Аймедов

Психолог: Ганна Велічко

Невролог: Людмила Касьян

Психолог, арт-терапевт: Ірина Мельничук

Терапевт: Людмила Касьяненко

Клінічні тести та діагностичні шкали, ЕКГ, відео ЕЕГ моніторинг 1 година, розгорнутий ЗАК, печінковий та нирковий комплекс, ТТГ, Т3, Т4, АТПО, віт D

ПАКЕТ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ'Я С
За 1 повний чек-ап
6000 грн

Психіатр: психіатр, сексолог Аліна Грошева

Психіатр: психіатр, судовий експерт Христина Зеляско

Психолог: Ганна Велічко

Невролог: Людмила Касьян

Психолог, арт-терапевт: Ірина Мельничук

Терапевт: Людмила Касьяненко

Клінічні тести та діагностичні шкали, ЕКГ,  ЕЕГ моніторинг 30 хв., розгорнутий ЗАК, ТТГ, Т3, Т4, АТПО, віт D

Консультація головного лікаря – психіатра, нарколога, медичного психолога, к.мед.н., лікаря вищої категорії
1 прийом
2000 грн
Консультація лікаря-психіатра
1 прийом
1000 грн
Онлайн-консультація спеціаліста
1 прийом
1000 грн

ОНЛАЙН

Консультація сексолога
1 прийом
1000 грн
Консультація психотерапевта
1 прийом
1000 грн
Консультація психолога
1 прийом
1000 грн

Послуги

Зображення щасливих чоловіка та жінки
Пакети ментального здоров'я
Пакети ментального здоров'я
Зображення спілкування з клієнтом у нього вдома
Виклик психіатра додому
Виклик психіатра додому
Виїзд у будь-який район Одеси та Одеської області. Лікарі клініки нададуть екстрену допомогу вдома а...
Записатись
Зображення жінки з психологічними розладами
Зображення з жінкою за столом з малими порціями їжі
Лікування розладів харчової поведінки (РХП)
Лікування розладів харчової поведінки (РХП)
Це розлади харчової поведінки. Якщо більш докладно, то це проблеми психологічного характеру, пов’яза...
Записатись
Зображення з дуже худою жінкою яка стоїть перед дзеркалом
img
Лікування панічних атак
Лікування панічних атак
Зображено чоловіка на прийому у лікаря
Лікування посттравматичного стресового розладу
Лікування посттравматичного стресового розладу
Зображення з чоловіком який диветься у своє відображення в дзеркалі
Лікування біполярного афективного розладу (БАР)
Лікування біполярного афективного розладу (БАР)
img
Індивідуальна психодіагностика та психотерапія
Індивідуальна психодіагностика та психотерапія

Наші фахівці:

Кристина Юрьевна Зеляско (Ткаченко) img
Геріатрія
Діагностика
Довідки
Наркологія
Психіатрія
Психотерапія
Христина Юріївна Зеляско (Ткаченко)
img img
Діагностика
Психіатрія
Психотерапія
Аліна Іванівна Грошева
Анна Величко
Діагностика
Навчалні тренінги
Психіатрія
Психологія
Психотерапія
Ганна Велічко
img
Геріатрія
Діагностика
Довідки
Наркологія
Психіатрія
Психотерапія
Хаджинов Олег Віталійович

Індивідуальна психологічна допомога | Vita Sana

Лікування депресії. Лікування БАР. Дитячий психолог Одеса

Як Ви забезпечуєте безпеку та конфіденційність?
Безпека та конфіденційність - це фундамент, на якому будується психологічне консультування, психотерапія та психологічна практика загалом. На підставі професійної етики, будь-яка інформація, якою ви поділяєтеся з психологом, є конфіденційною і не підлягає розголошенню третім особам.

Індивідуальна психодіагностика. Індивідуальна психотерапія.

Кому допомагає психолог, психотерапевт?
Тому, хто хоче та готовий приймати цю допомогу. Насильно користь не принести. Допомога завжди має персональний характер і спрямована до того, хто за нею звернувся. Неефективно працювати з проблемами третьої особи, яка не присутня на зустрічі. Наприклад, коли приходить мама з проханням змінити поведінку дитини чи хтось хоче змінити свого партнера – можна працювати зі своїми почуттями та очікуваннями з приводу її поведінки чи прийти на терапію разом.

Консультація психотерапевта Одеса. Консультація психолога Одеса. Виклик психіатра додому Одеса

Чи може психічно здорова людина звернутися за допомогою до психолога?
Візит до психолога зовсім не говорить про те, що людина має психічні захворювання, а швидше, навпаки, свідчить про здорове бажання щось змінити у своєму житті, як в особистому так і в професійному.
Навіть цілком здорові люди іноді потребують психологічної допомоги з різних причин. У скрутний момент життя психолог допоможе Вам подолати стрес, пережити емоційну кризу чи кризу віку, покращити сімейні стосунки, допомогти прийняти виважене рішення. За допомогою психолога, Ви зможете знайти відповіді на ваші питання, упорядкувати свій внутрішній світ, поміняти своє ставлення до життєвих ситуацій, допомогти собі бути кращими, (а іноді дозволити бути собі гіршими), головне жити в гармонії з собою.

Швидкі посилання: перелік послугдитяча психологія та психіатріялогопедична корекціядіагностикавідновлювальна медицинанаркологіяневрологія, реабілітаціянавчальні тренінги та семінарисучасний геріатричний центр, стаціонардодаткові послуги.


Чи можна вирішити психологічні проблеми самостійно?
Самопізнанням чи «самокопанням» займатися, безумовно, можна і іноді навіть корисно, але треба знати, де копати і як копати. В іншому випадку можна так закопатися і закопатися, що зависнути в собі. Припустимо, Ви не закопали і навіть щось викопали. Що зробити з побаченим? Треба якось потім із цим поводитися. А як?
Самоаналіз справа суб'єктивна, а звідси неправильні висновки та часте заперечення фактів. Легко можна інтерпретувати побачене в потрібному світлі для підтвердження власних фантазій і сценаріїв очікувань. Тоді вихід один – братися за лопату і копати знову. Тому таки впевнені, що найкращим буде звернутися до професіоналів, які мають певні знання мопи у своїй сфері діяльності. Сам собі психолог – це як сам собі стоматолог: боляче, незручно і головне – неефективно).


Чим психолог краще, якщо я можу всі проблеми обговорити з друзями та рідними?
Якщо в людини важка життєва ситуація, то вона насамперед ділиться своїми переживаннями з близькими їй людьми та друзями. І вони, безумовно, келають лише добра. Вони готові обговорити будь-які проблеми. Вони можуть пошкодувати, підтримати, поспівчувати, допомогти чи дати пораду. Багато людей гадають, що і на консультації психолога відбувається щось подібне. Але це не так.
Різниця в тому, що близькі в багатьох питаннях є необ'єктивними, тому що переживають за вас, і намагаються допомогти зі своєї суб'єктивної точки зору.
Тому їх оцінка того, що відбувається, обов'язково залежить від Вашої - адже їм не байдуже, що з Вами відбувається, вони в глобальному сенсі - на Вашому боці.
І чим ближче до Вас людина, у якої Ви шукаєте підтримку, тим не об'єктивніша його оцінка ситуації. І тому мова в цьому випадку може йти лише про співчуття та взаємну підтримку.
Тому психолог повинен не тільки вміти створити атмосферу емоційного тепла, поваги, розуміння та довіри, ухвалення Вашого внутрішнього світу – на це цілком здатні близькі люди. Хороший фахівець не даватиме оцінок, утримається від порад і ділиться з вами власним баченням конкретних людей, фактів, подій та ситуацій. В основі відповідей психолога на питання лежать об'єктивні та науково обґрунтовані підходи до проблеми, а також знання, які він має у своєму арсеналі, зможуть привести Вас до потрібного результату.

Скільки потрібно зустрічі, щоб позбутися проблеми?
Відповідь залежить від того, що ви хочете отримати – консультацію чи терапію.
Консультація – це скоріше психологічна діагностика, ситуативна допомога.
Її мета - допомогти зрозуміти суть труднощів без їхнього опрацювання. Можливо, ви відчуваєте сили для самостійної роботи і вам потрібен лише початковий поштовх. В цьому випадку вам достатньо від однієї до кількох сесій.
Також треба розуміти, що одна консультація психолога не може вирішити проблеми, пов'язані з характером або темпераментом, зі сталими сімейними відносинами, зі зміною особистості. Змінити вашу звичайну поведінку, індивідуальні риси характеру, які вже сформувалися – роками та десятиліттями – за одну зустріч неможливо.
Психотерапія починається тоді, коли в людини, яка прийшла за ситуативною допомогою, прокидається інтерес до себе, до свого життя. Коли починають виникати запитання «Чому?» і як?". Коли людина наважується вирушити в унікальну «подорож до себе». Тривалість цієї подорожі у кожного своя. Практика показує, що асимілювання досвіду швидко не відбувається. Якщо сумніваєтеся, то згадайте, хоча б «плоди» участі в короткострокових тренінгах: протягом місяця після їх закінчення ейфорія кудись випаровується, і все стає на свої звичні місця.
Якщо клієнт приймає рішення працювати в рамках фокусної терапії, коли все сконцентровано навколо однієї проблеми, тривалість близько 3 місяців.
Якщо прокинулося бажання познайомитися з собою ближче і глибинно опрацювати приховані механізми, що створюють конфлікти в психіці, а також виявити звичні, нав'язані ще в дитинстві шаблони, які не придатні для адекватної реалізації бажань або адаптації в суспільстві, потрібна тривала психотерапія.
У будь-якому випадку ви відчуєте на власному досвіді скільки і чого вам треба.

Що таке психотерапія?
Психотерапія є найпопулярнішим і найвідомішим напрямом практичної психології. Завдання психотерапії у сенсі полягає у створенні умов зміни у людині. Психотерапія застосовна практично в усіх сферах життя і задовольняє багато запитів. У клініці психотерапія застосовується: під час роботи з різними психічними захворюваннями (психози, неврози, залежності, психосоматичні розлади тощо); при роботі з соматичними захворюваннями - онкологія, при реабілітації пацієнтів, які перенесли тяжкі захворювання, що вплинули на їх якість життя і т.д.
У повсякденному житті до психотерапевтичних послуг звертаються люди з різними запитами, психотерапевт допомагає у вирішенні внутрішньо- і міжособистісних конфліктів, подоланні страхів і фобій, нормалізації партнерських і дитячо-батьківських відносин.

Як вибрати психотерапевта?
Вибираючи фахівця, важливо пам'ятати про об'єктивні та суб'єктивні фактори.
Серед об'єктивних чинників професіоналізму можна назвати такі:
- професійний психотерапевт має професійну освіту
-Наявність вищої психологічної або медичної освіти;
- проходження навчання у одному з психотерапевтичному напрямів (чи кількох);
- регулярне отримання супервізій у досвідчених психотерапевтів

Скільки мені знадобиться сеансів, щоби вирішити мою проблему?
Відповісти на це питання заздалегідь неможливо, оскільки не існує універсальних проблем та способів їх вирішення, які однаково підходять всім людям. У деяких випадках для досягнення чітко сформульованого завдання та мети, що не потребує серйозних змін, може знадобитися від 1 до 10 зустрічей.
Але якщо Ви хочете досягти змін на глибинному рівні, підвищити якість життя і навчитися краще усвідомлювати себе, свої особливості, способи побудови відносин з іншими людьми і т.д. до кількох років).

Яка регулярність зустрічей потрібна?
Частота зустрічей завжди обумовлюється індивідуально та залежить від Ваших бажань та можливостей, складності заявленої проблеми та цілей, яких Ви хочете досягти. Як правило, для стабільної глибинної роботи вона становить 1-2 рази на тиждень. Якщо проблема вимагає серйознішого опрацювання, частота зустрічей може бути збільшена до 3 разів на тиждень і більше.

Депресія і тривога - це те саме?
Ні, не одне й те саме. Хоча часто при депресивному розладі виявляються тривожні прояви та навіть патологічна тривога. Але це не є обов'язковим. Патологічна тривога може виявлятися лише своєю властивою їй симптоматикою та особливостями перебігу. Депресивний розлад у першу чергу - це помітне зниження настрою людини, падіння її енергетики, зниження пізнавальних та інтелектуальних функцій та соматичні порушення (поганий сон, відсутність апетиту, зниження сексуальних функцій та ін.) і звичайно ж втрата задоволення від звичайних щоденних справ (ангедонія), які тривають безперервно не менше двох тижнів і як правило не пов'язані з будь-якими стресами, психотравмами.

Лікар-терапевт у лікарні сказав, що у мене «психосоматика» і відправив до психолога. Що це?
Соматичні захворювання, зумовлені психогенними чинниками, називають «психосоматичними розладами», у формуванні беруть участь і психіка, і соматика, т. е. душа і тіло.
Це такі недуги, коли хворіє фізичне тіло, але причину потрібно шукати в душі людини (у її сприйнятті та відношенні до подій, що відбуваються, і т. д.).
Тобто психічний чи емоційний стан людини безпосередньо пов'язують із фізичним станом.
В їх основі лежить первинно тілесна реакція на конфліктне переживання, що супроводжується змінами і функціональними порушеннями в органах.
Як правило, медичне обстеження не може виявити фізичної чи органічної причини захворювання.
Історично до цієї групи належать класичні психосоматичні захворювання: бронхіальну астму, виразковий коліт, есенціальну гіпертензію, нейродерміт, ревматоїдний артрит, виразкову хворобу шлунка та дванадцятипалої кишки. В даний час до цих захворювань ще відносять - ішемічну хворобу серця, психосоматичний тиреотоксикоз, цукровий діабет 2 типу, ожиріння.
Багато вчених переконані, що близько 80% всіх захворювань насправді є психосоматичними. Наше здоров'я безпосередньо залежить від наших думок, від настрою, від уміння отримувати задоволення від життя, від здатності бути щасливим, від ставлення до успіхів та невдач на роботі, тощо.

Бажаєте записатись на прийом?

Заповніть форму і наші спеціалісти зв’яжуться з вами якнайшвидше!

або напишіть самостійно
img