Відновлювальна медицина

Багатофакторна модель лікування передбачає надання комплексної допомоги з урахуванням всього блоку проблем, що є у пацієнта (медичних, психологічних, соціальних та побутових), та розробку особистого курсу терапії із щоденною корекцією залежно від динаміки стану та індивідуальних запитів.

З метою зниження ризику побічних ефектів використовуються лише оригінальні препарати, найбільш ефективні та надійні. А у поєднанні з фізіотерапевтичним комплексом середні терміни, необхідні для досягнення результату, скорочуються.

img

Види послуг та ціни

img
Масаж обличчя
500 грн
Консультація терапевта
1 прийом
800 грн
Хімічні пілінги
від
800 грн
Консультація нутриціолога
1 прийом
800 грн
Хмара Афродіти
від
2000 грн

Комплексна багаторівнева доставка активних компонентів та Антистрес терапія на основі фітостимуляторів ірису та примули вечірньої!
Процедура надає:

 • виражений ліфтинг та сяйво шкіри;
 • антиоксидантний захист;
 • заповнення зморшок, ліній;
 • ущільнення шкіри та надання пружності;
 • освітлення шкіри, ефект «порцелянової шкіри»;
 • нормалізація роботи сальних залоз, звуження пір;
 • глибоке зволоження;
 • пролонговане покращення якості шкіри. Ефект миттєвий та накопичувальний.

Курс 5 процедур 1 раз на 10 днів

Консультація дерматолога
1 прийом
800 грн
Монодозний догляд SHINE STOP від Casmara
За 1 процедуру
2000 грн

– це ідеальне рішення для комбінованої, жирної шкіри та шкіри з акне та надмірним блиском!
Унікальність догляду полягає в тому, що він має СЕЛЕКТИВНУ ДІЮ: на проблемних ділянках шкіри він себорегулює, а на нормальних ділянках шкіри інтенсивно зволожує її!
Ідеально підходить для будь-якого типу шкіри, в тому числі для вікової та зневодненої шкіри!
Монодозний огляд Shine Stop складається з 6 етапів:

 • 1 Етап: Глибоке очищення шкіри, яке містить саліцилову кислоту, антибактеріальний пептид Lipacide C8G та екстракт портулаку, який заспокоює шкіру.
 • 2 Етап: Пілінг, заснований на BHA (саліцилова кислота в поєднанні з полісахаридами акації) та молочній кислоті.
 • 3 Етап: Себонормалізуючий гель на основі Azeloglicina (комбінація азелаїнової кислоти та гліцину).
 • 4 Етап: Крем-гель, який інтенсивно зволожує шкіру.
 • 5 Етап: Альгінатна маска абсорбуюча з активованим вугіллям.
 • 6 Етап: Завершальний крем легкої текстури.

Курс 4-8 процедур, 1 раз на тиждень.

Консультація трихолога
1 прийом
800 грн
ДОГЛЯД Q10 RESCUE від CASMARA
За 1 процедуру
2500 грн

- ОМОЛОДЖЕННЯ
- ЕНЕРГОНАСИЧЕННЯ
- ЖИВЛЕННЯ
- ВІДНОВЛЕННЯ

Ідеальний догляд в період МЕНОПАУЗИ, а також пред/пост менопаузи.
Унікальна формула, яка гарантує вражаючий результат вже після першої процедури!
 Догляд для ДУЖЕ ЗРІЛОЇ ШКІРИ 60+, а також для ЗРІЛОЇ ШКІРИ 45+ з ознаками старіння, при втраті енергії, зневодненні і дисбалансі шкіри.
Догляд складається з 6 етапів:

 • 1 Етап: ОНОВЛЮЮЧИЙ, ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ПІЛІНГ на основі біотехнологічного ензимнимного ексфоліанту та 2% бурштинової кислоти.
 • 2 Етап: ЖИВИЛЬНА, ОМОЛОДЖУЮЧА ОЛІЯ на основі ADVANCED NUTRICARE - суміші п'яти поживних і глибоко проникаючих олій: арганової, камелії, ксіменії, концентраті оливкової олії та олії арктичних водоростей.
 • 3 Етап: ЕНЕРГОНАСИЧАЮЧА, БАЛАНСУЮЧА ЕМУЛЬСІЯ на основі SMART GPS ТЕХНОЛОГІЇ, яка розумно вивільняє мікрокапсульований коензим Q10 всередині клітини і забезпечує потужне насиченя енергією. Інгредієнт NEW YOUTH стимулює автономний синтез прогормонов і ß-ендорфінів в шкірі. Сприяє синтезу колагену, підвищує щільність і еластичність шкіри, зменшує зморшки.
 • 4 Етап: ЗМІЦНЮЮЧИЙ, ПРОТИ ЗМОРЩОК ГЕЛЬ-КРЕМ на основі КОСМЕТИЧНОЇ РАДІОЧАСТОТИ - натурального миорелаксанту на рослинній основі з реструктуруючим ефектом, бореться зі зморшками і дряблістю шкіри. Має всі переваги традиційної радіочастоти. В поєднанні з ОРГАНІЧНИМ КРЕМНІЄМ і БІОДОСТУПНИМ ВІТАМІНОМ С виробляється новий колаген чудової якості. Має зміцнювальну, антиоксидантну і осветляючу дію.
 • 5 Етап: АЛЬГІНАТНА МАСКА ENERGY C 2035 на основі ЕКСТРАКТУ МОРСЬКИХ ВОДОРОСТЕЙ, креатину і біодоступного вітаміну С, які забезпечують інтенсивне зволоження, освітлення і насичення енергією.
 • 6 Етап: ЖИВИЛЬНИЙ, ВІДНОВЛЮЮЧИЙ, ЕНЕРГОНАСИЧАЮЧИЙ КРЕМ на основі олій АРГАНІЇ, ЯПОНСЬКОЇ КАМЕЛІЇ і МАКАДАМІЇ, збагачених натуральними вісками, багатими жирними кислотами, вітамінами і мінералами.
 • Окрім SMART GPS ТЕХНОЛОГІЇ та NEW YOUTH, містить інноваційний епігенетичний інгредієнт CHRONO BALANCE, який в денний час живить, наповнює енергією, зволожує і захищає шкіру, а в нічний час інтенсивно оновлює і регенерує.

 Курс 4-8 процедур, 1 раз на тиждень.

Послуги

img
Ін'єкційна косметологія
Ін'єкційна косметологія
img
img
Дієтологія та нутриціологічна корекція
Дієтологія та нутриціологічна корекція

Відновлювальна медицина | Клініка Vita Sana

Світлотерапія. Ультразвукова чистка обличчя Одеса. Ін'єкційна косметологія в Одесі

Vita Sana Clinic презентує відновлювальну медицину – багатофакторну модель лікування, яка поєднує медичні, психологічні та фізіотерапевтичні методики, забезпечуючи комплексну підтримку вашого здоров'я. 

Спеціалісти VitaSana розробляють індивідуальний план терапії, враховуючи всі аспекти життя пацієнта. Вони систематично відстежують динаміку змін та готові оперативно вносити корективи в терапію.

Консультація нутриціолога Одеса. Консультація дерматолога Одеса. Консультація реабілітолога Одеса

Як підтверджують відгуки клініка Віта Сана використовує лише оригінальні фармацевтичні препарати та фізіотерапевтичні комплекси. До останніх ВітаСана відносить такі ефективні процедури, як: масаж обличчя, хімічні пілінги, світлотерапія, ультразвукове чищення, плазмоліфтінг, біоревіталізація, монодозний догляд тощо.

Комбінована чистка обличчя Одеса. Консультація дерматолога Одеса

Наші сертифіковані терапевти, психологи, нутриціологи, трихологи, дерматологи, реабілітологи та інші експерти ВітаСана Одеса забезпечать вам повний спектр догляду за вашим фізичним та ментальним станом. Запишіться на оздоровчі процедури та на консультацію у Vita Sana Clinic Одеса вже зараз!

Швидкі посилання: перелік послугпсихіатріядитяча психологія та психіатріялогопедична корекціядіагностиканаркологіяневрологія, реабілітаціянавчальні тренінги та семінарисучасний геріатричний центр, стаціонардодаткові послуги.

Бажаєте записатись на прийом?

Заповніть форму і наші спеціалісти зв’яжуться з вами якнайшвидше!

або напишіть самостійно
img