Про клініку

Vita Sana Clinic – провідна приватна психіатрична клініка на півдні України.

Незалежні відділення центру дозволяють одночасно надавати допомогу пацієнтам різного профілю.

Лікарі клініки Vita Sana надають психоневрологічну та наркологічну медичну допомогу експертного рівня – беруться за складні випадки, випадки з лікарською резистентністю та пацієнтів, яким не змогли допомогти інші клініки.

img
img

Сильна команда спеціалістів

img

100% гарантія анонімності 

та приватності

img

Адаптоване середовище

тривожні кнопки для виклику персоналу

img

Спеціальні умови

для лежачих хворих, які перенесли інсульт, інфаркт, а також із хворобами опорно-рухового апарату

img

Критий та відкритий басейн

сауна, тренажерна зала

Психіатрична клініка Vita Sana: чому звертаються за допомогою до нас?

Спеціалісти клініки Vita Sana надають комплексну психологічну, психотерапевтичну та психіатричну допомогу дітям, підліткам та дорослим, з мовними, невротичними та психотичними порушеннями. Лікарі центру лікують широкий спектр розладів та захворювань – панічні атаки, депресію, тривожний розлад, страхи та фобії, безсоння, біполярний розлад, розлади харчової поведінки (анорексію та булімію), розлади аутистичного спектра та синдром дефіциту уваги та гіперактивності. Крім того, фахівці центру Vita Sana допомагають упоратися із сімейними проблемами, заниженою самооцінкою, пережити наслідки стресу, впоратися з комплексами. На основі клініки діє тренінговий центр.


Vita Sana – приватна психіатрична клініка, яка гарантує своїм пацієнтам конфіденційність та, за потреби, повну анонімність. Консультативно – діагностичний центр із цілодобовим стаціонаром розташований у серці міста, на березі чорного моря, в районі Аркадії.

Наші переваги:


Клініку Vita Sana обирають, бо це сучасна клініка з експертним рівнем кваліфікації спеціалістів. Із кожним пацієнтом працює професійна команда. Це унікальний склад фахівців, що складається з лікарів різних спеціальностей, у тому числі психіатра, нарколога та психотерапевта, а також психолога, нутриціолога, логопеда, арт-терапевта, реабілітолога, спеціалістів оздоровчого спрямування.

Допомога експертного рівня:

Спеціалісти клініки Vita Sana проходять підвищення кваліфікації на провідних світових майданчиках, а також мають величезний досвід роботи зі складними випадками.

У нашій клініці працюють лікарі, які мають міжнародні сертифікати, лауреати премій «Флагмани сучасної медицини» та «Медична еліта України», учасники міжнародних наукових конференцій, автори наукових праць та визнані експерти.
Наукову підтримку клініці забезпечують спеціалісти кафедри психіатрії та наркології Одеського національного медичного університету.

Нас рекомендують як найкращу платну психіатричну клініку на півдні України. Ми готові виправдати очікування кожного, хто потребує якісної лікарської підтримки. Почати нове життя в гармонії зі світом можна вже зараз. Достатньо лише зв'язатися зі спеціалістом та домовитися про зустріч.

Швидкі посилання: перелік послугпсихіатріядитяча психологія та психіатріялогопедична корекціядіагностикавідновлювальна медицинареабілітаціянавчальні тренінги та семінарисучасний геріатричний центр, стаціонардодаткові послуги.

Часті питання

Чи можу я отримати індивідуальну консультацію психолога в Вашому центрі, у разі, якщо я не оформив пакет послуг?

Так, Ви можете отримати індивідуальні консультації будь-якого фахівця центру ментального здоров’я без оформлення пакету.

Чи може моя дитина отримувати консультації логопеда в вашому центрі?

Так, в нашому центрі є послуга дитячого логопеда.

Діти якого віку можуть отримати допомогу в центрі?

Фахівці центру працюють з дітьми від народження до 18 років. Обов’язковою є участь сім’ї у наданні допомоги дитині.

Чи працюєте ви з дітьми з розладами аутистичного спектру? Що входить до пакету допомоги?

Ми надаємо комплексну допомогу дітям з розладами аутистичного спектру. Ви можете отримати консультації лікаря психіатра, психолога, фахівця з комунікації, поведінкового терапевта; пройти програму сенсорної інтеграції, корекції небажаної поведінки, ігрової терапії, тренінгу соціально-побутових навичок, тощо.

В моєї дитини є прояви небажаної поведінки, але вона не має встановленого діагнозу. Чи можемо ми звернутись до Вас щодо корекції поведінки?

Так, в нашому центрі працюють фахівці, які можуть допомогти з корекцією небажаної поведінки. До нас можуть звернутись всі бажаючі, не заважаючи на наявність або відсутність діагнозу.

Немає відповіді на ваше питання?

Заповніть форму і наші спеціалісти нададуть вам відповідь якнайшвидше!

або напишіть самостійно