WISC-IV (Шкала інтелекту Векслера для дітей — IV)

WISC-IV (Шкала інтелекту Векслера для дітей — IV) — стандартизована методика для вимірювання інтелекту у дітей віком від 6 до 16 років. Оцінює здібності та потенціал людини (текучий інтелект), а також набуті знання і навички (кристалізований інтелект). Вимірює вербальний інтелект, сприйняття і мислення, швидкість обробки інформації, робочу пам’ять.
Діагностує як інтелектуальні порушення, так і обдарованість.
Використовується не тільки в якості тесту інтелекту, але і як клінічний інструмент і основа для побудови програм роботи з дитиною.
Підходить як групі норми, так і групі патології (розлади навчання, РДУГ, легкі та помірні інтелектуальні порушення).
Тест можна проводити навіть якщо дитина не вміє читати і писати, має легкі логопедичні проблеми (не вимовляє якісь звуки).

img

Види послуг та ціни

img
WISC-IV (Шкала інтелекту Векслера для дітей — IV)
1 прийом
2500 грн

Наші фахівці:

Оксана Валерьевна Кривоногова
Діагностика
Навчалні тренінги
Психіатрія дитяча
Оксана Валеріївна Кривоногова

Шкала інтелекту Векслера для дітей. Тест Векслера. Діагностика інтелекту WISC-IV у Vita Sana Clinic

У клініці Vita Sana ми знаємо, наскільки важливим є розумовий розвиток дитини, і саме тому пропонуємо вам методику WISC-IV (тест Векслера) для вимірювання розумових здібностей у дітей у віці від 6 до 16 років. Шкала інтелекту Векслера є сучасним інструментом, що дозволяє визначити ступінь розумового розвитку дитини.

В центрі ментального здоров’я VitaSana тест WISC-IV дозволить отримати детальну інформацію про когнітивні процеси вашої дитини. Шкала інтелекту Векслера допомагає лікарям Віта Сана виявити сильні та слабкі сторони інтелекту дитини, після чого можна буде ефективніше підібрати методи навчання.

Пройти тест Векслера Vita Sana Clinic Одеса. Консультація психолога

Необхідність консультації психолога стає особливо актуальною, коли мова йде про розумовий розвиток дитини. Досвідчені психологи Віта Сана Одеса готові забезпечити вашій дитині найкращі умови для розвитку її талантів та навичок.

Запишіть вашу дитину на тест Векслера в клініку ВітаСана та отримайте комплексну оцінку вербального інтелекту дитини, пам'яті, сприйняття і мислення, а також швидкості обробки інформації.

Будемо раді надати консультацію – залиште ваш контактний номер та ім'я у відповідній формі на нашому сайті vitasanaclinic.com.ua.

Бажаєте записатись на прийом?

Заповніть форму і наші спеціалісти зв’яжуться з вами якнайшвидше!

або напишіть самостійно
img