PEP-3 - "Психоосвітній профіль"

PEP-3 - «Психоосвітній профіль: індивідуалізоване психоосвітнє оцінювання дітей із розладами аутистичного спектра за методикою ТЕАССН»  — методика, що дозволяє оцінити сукупність нерівномірно представлених сильних і слабких з погляду навчання сторін дитини, характерних для розладів аутистичного спектра та пов’язаних із ним порушень розвитку. Методика призначена для дітей віком 2–7,5 років.

img

Види послуг та ціни

img
PEP-3 - "Психоосвітній профіль"
1 прийом
2500 грн

Наші фахівці:

Оксана Валерьевна Кривоногова
Діагностика
Навчалні тренінги
Психіатрія дитяча
Оксана Валеріївна Кривоногова

Діагностика розладів аутистичного спектра Одеса. Методика PEP-3. Програма ТЕАССН Vita Sana

Клініка Віта Сана представляє PEP-3 – одну із дієвих методик у сфері психологічної освіти. PEP-3 – «Психоосвітній профіль» є оцінюванням навчальних навичок та особливостей дітей із розладами аутистичного спектра за програмою ТЕАССН.

Досвід кваліфікованих фахівців Vita Sana Clinic довів практичний ефект PEP-3 як інструменту для визначення нерівномірно представлених сильних і слабких сторін розвитку дітей з розладами аутистичного спектра вікової категорії 2–7,5 років. Завдяки методу «Психоосвітній профіль» можна розробити якісну персоналізовану програму психоосвітнього супроводу.

Індивідуальний супровід дітей з РАС. Психолог Одеса Vita Sana

Професіонали ВітаСана з великою увагою прислухаються до потреб дітей із розладами аутистичного спектра і забезпечують їм відповідну підтримку та допомогу.

Візьміть консультацію психолога Одеса в центрі VitaSana і дізнайтеся більше про можливості методики PEP-3. Наші експерти готові надати вашій дитині кваліфіковану допомогу та індивідуальний підхід.

Зверніться до нас зараз, заповніть форму на сайті vitasanaclinic.com.ua і ми допоможемо вашій дитині розкрити свій потенціал та досягти нових вершин у розвитку.

Бажаєте записатись на прийом?

Заповніть форму і наші спеціалісти зв’яжуться з вами якнайшвидше!

або напишіть самостійно
img