Leiter-3 (Міжнародна шкала продуктивності Лейтера)

Leiter-3 (Міжнародна шкала продуктивності Лейтера) — методика, що дозволяє оцінити невербальний інтелект і функціонування нейропсихологічних процесів, що лежать в його основі.Leiter-3 має широкий діапазон складності питань, завдяки чому їм можна оцінювати як інтелектуальні порушення, так і обдарованість. Цей тест унікальний наявністю профілів зростання, які допомагають оцінити розвиток в динаміці. Також, в Leiter-3 представлені коефіцієнти складності кожного з питань.Тест надає оцінку IQ, а також оцінку процентільного і вікового еквівалента для кожного субтесту. На відміну від інших тестів IQ, Leiter-3 вимірює тільки текучий інтелект, що відповідає сучасним поглядам на IQ і принципи його оцінювання.

img

Види послуг та ціни

img
Leiter-3 (Міжнародна шкала продуктивності Лейтера)
1 прийом
2500 грн

Наші фахівці:

Оксана Валерьевна Кривоногова
Діагностика
Навчалні тренінги
Психіатрія дитяча
Оксана Валеріївна Кривоногова

Лейтер 3 тест Одеса. Шкала продуктивності Лейтера. Пройти тест Leiter-3 Vita Sana Clinic

У клініці ментального здоров’я Vita Sana ми використовуємо тільки передові методи оцінки інтелекту, до яких відноситься інтернаціональна шкала продуктивності Лейтера (Leiter-3). Ця методика дає детальну інформацію про IQ та дозволяє оцінити функціонування нейропсихологічних процесів.

З поміж багатьох тестів у клініці Віта Сана, Leiter-3 виділяється наявністю профілів прогресу, які допомагають в динаміці оцінити розумовий розвиток клієнта. Кожне питання в тесті має власний коефіцієнт складності, що забезпечує об'єктивну оцінку.

Діагностика інтелекту в клініці Vita Sana. Запис на консультацію психолога

Приватний центр ВітаСана в Одесі – це місце, де ви зможете пройти комплексну діагностику та отримати кваліфіковану консультацію психолога. Наші спеціалісти здатні оперативно виявити інтелектуальні порушення та обдарованості у клієнтів.

Розкрийте свій інтелектуальний потенціал з VitaSana. Не втрачайте можливості отримати всебічну діагностику за допомогою методики Leiter-3. Запишіться на консультацію у клініці Vita Sana Одеса прямо зараз.

Бажаєте записатись на прийом?

Заповніть форму і наші спеціалісти зв’яжуться з вами якнайшвидше!

або напишіть самостійно
img