CONNERS-3 (Шкали Коннерс. 3 версія)

CONNERS-3 (Шкали Коннерс. 3 версія) — це результат 40 річного дослідження в галузі дитячої та юнацької психопатології. Цей тест дозволяє отримати вичерпну і сфокусовану оцінку розладу дефіциту уваги і гіперактивності (РДУГ) та його найбільш поширених супутніх проблем і розладів у дітей та підлітків. Conners-3 є мультиінформативним методом оцінювання дітей і підлітків віком 6–16 років, який враховує домашню, соціальну, і шкільну сфери. Діагностика за методикою Conners-3 складається з онлайн опитувальників трьох форм: для батьків/опікунів, для вчителя (який добре знає дитину та викладає у неї), а також опитувальник самозвіту для дитини.

img

Види послуг та ціни

img
CONNERS-3 (Шкали Коннерс. 3 версія)
1 прийом
2500 грн

Наші фахівці:

Оксана Валерьевна Кривоногова
Діагностика
Навчалні тренінги
Психіатрія дитяча
Оксана Валеріївна Кривоногова

Шкали Коннерс (CONNERS-3). Шкали оцінювання РДУГ Vita Sana Clinic Одеса

Клініка Віта Сана, яка спеціалізується на дитячій психології та психіатрії, пропонує тестування за методикою CONNERS-3, яка надає повну і об'єктивну оцінку РДУГ (розладу дефіциту уваги і гіперактивності) та інших проблем і розладів, з якими зіштовхуються діти та підлітки.

Шкали оцінювання Коннерс VitaSana – це наукова діагностика, яка змінила підхід лікарів до вивчення та розуміння дитячої та юнацької психіки.

Унікальна методика CONNERS-3. Консультація психотерапевта Vita Sana Одеса

Цінність методики CONNERS-3 полягає в тому, що вона оцінює дитину комплексно. Тест ВітаСана включає опитування батьків чи опікунів, вчителів. Це дає можливість отримати широкий спектр інформації, аналізуючи домашнє, соціальне та шкільне середовище.

Наші професійні психологи готові надати консультацію щодо дитячого розвитку, поведінкових проблем, а також розладів уваги і гіперактивності. Зверніться до клініки Віта Сана в Одесі, щоб отримати професійну консультацію психолога.

Бажаєте записатись на прийом?

Заповніть форму і наші спеціалісти зв’яжуться з вами якнайшвидше!

або напишіть самостійно
img